USPJEŠNI LIMAČI NA BISTRA OPENU

U nedjelju 17.4. sudjelovali smo na međunarodno natjecanju Bistra open koji je ujedno bio i kvalifikacijski turnir za juniore i juniorke. Na natjecanju je bilo oko 700 natjecatelja iz 41 kluba i 5 zemalja.
Najuspješniji su ovoga puta bili limači.
U borbama su medalje osvojili: Niko Hrnkaš ( -20kg) zlato, Dorijan Dedić ( -47kg ) srebro, a Rene Misović ( -33kg ) broncu.
U disciplini kick Damjan Dedić je osvojio srebro.
Matej Mihalic je u kategoriji kadeta do -33kg osvojio broncu.
U kategoriji mlađih kateda i kadetkinja srebro u kategorjiji do 47kg osvojila je Lea Grubišić, a broncu u kategoriji do 36kg Mario Ilija Prkić.
Čestitke našim malim i velikim borcima! Već sljedeći vikend nas čeka još natjecanja pa im želimo puno sreće!!

BRONČANE NA DRŽAVNOM PRVENSTVU U FORMAMA I 4. CROATIA OPEN POOMSAE

Jučer 10.4. u Zaprešiću naše seniorke Paula Krsnik, Janja Bambić i Jerneja Bambić nastupile su na 4. Croatia openu u formama koji je za hrvatske taekwondoaše ujedno bio i državno prvenstvo.
Sudjelovalo je 349 sportaša iz 41 kluba.
Paula, Janja i Jerneja nastupile su u kategoriji seniorki – ženski tim od 1. DANA i više i unatoč dobroj konkurenciji osvojile su broncu.
Treba napomenuti da je ovo prva državna medalja u formama u povijesti našega kluba.
Svaka čast curama!!! ??

USPJEŠNI NA PLEMENITOM TURNIRU ZAPREŠIĆA!

U subotu 2.4. nastupili smo u dvorani Sutinska vrela na 10. Plemenitom turniru Zaprešić.
Najuspješnija bila je naša seniorka -62kg Paula Krsnik osvojivši zlato. A osim što je Tkd Dugo Selo osvojio 3.mjesto ekipno u konkurenciji seniora i seniorki, naša Paula proglašena je i najboljom seniorkom turnira.
Još jedno zlato u borbama osvojila je mlađa kadetkinja -47kg Lea Grubišić.
Bronce su osvojili Paula Brekalo ( juniroka -63kg) i David Pakšec ( limach +30kg).
U kategoriji kicka najbolji je bio Rene Misović osvojivši zlato, a srebro je osvojio Dorijan Dedić.