Uspješan nastup Taekwondo kluba Dugo Selo u Vukovaru

Karla Krsnik proglašena najboljom seniorkom turnira

U Vukovaru je u subotu , 21. studenog održan  taekwondo  turnir „Vukovar Open- 2. Korea ambasador kup“ na kojem je nastupio 241 natjecatelj/ca  iz 32 taekwondo kluba. Turnir je posvećen svim hrvatskim braniteljima  i civilima stradalim u obrani Vukovara 1991. god. te su ga  zbog toga svi natjecatelji i posjetitelji doživjeli vrlo emotivno.

Dugoselski taekwondo klub na turniru je ostvario najbolji ovogodišnji rezultat. Na turniru je nastupilo petero natjecatelja od kojih su zlatne medalje osvojili Karla Krsnik- seniorka 62 kg, , Bruno Hrnkaš – mlađi kadet do 30 kg,  i Lea  Grubišić mlađa kadetkinja -43 kg. Mateo Matijaš osvojio je brončanu medalju u kategoriji mlađih kadeta do 47 kg, a Niko Hrnkaš osvojio je brončanu medalju u kickovima.

Karla Krsnik je borbenošću i dobrom tehnikom zasluženo proglašena najboljom seniorkom turnira.

JKB

OBAVIJEST!!

OD DANAS 10.11 VRTIĆANCI TRENIRAJU U DVA TERMINA.

UTORAK I ČETVRTAK : 1.GRUPA 17.30
2.GRUPA 18.15
Radi puno članova u dosadašnjoj jednoj grupi i s obzirom na njihovu dob, morali smo grupu prepoloviti.
Hvala na razumijevanju!!

Vijesti iz listopada!!

KARLA KRSNIK OSVOJILA ZLATO NA KUPU NOVE GRADIŠKE

24.10. održan je 4. Kup Nove Gradiške na kojem je nastupilo 157 natjecatelja. Karla je bila jedina predstavnica našeg kluba.
Pobijedivši dvije borbe osvojila je zlato u kategoriji seniorki do 67kg.
Karli je ovo bilo prvo natjecanje nakon teže ozljede koljena i dokazala je da se uspješno oporavila i da je spremna za nove pobjede!

6 MEDALJA SA LIVNO OPENA

U Livnu je 17.10 održan međunarodni turnir Livno open.
Natjecanju je prisustvovalo oko 330 natjecatelja iz nekoliko zemalja. iz našeg kluba ih je nastupilo sedmero.
Marin Orlović (junior -59kg ) i Teo Baumgartner ( junior-68kg ) osvojili su srebro.
Bruno Hrnkaš (ml.kadet -30kg), Lea Grubišić (ml.kadetkinja -43kg), Paula Brekalo ( kadetkinja +59kg ) i Anto Ćurić (junior +78kg ) osvojili su broncu.

KONDOR OPEN

U subotu 3.10.2015. održan je u Podsusedu međunarodni turnir Kondor open na kojem je nastupilo 500tinjak natjecatelja.

U kategoriji juniora i juniorki nastupili su i svi osvojili BRONCU: Marin Orlović ( -59 kg), Teo Baumgartner ( -68kg ) i Katarina Drmić ( -55kg ).
U kategoriji kadetkinja nastupila je Paula Brekalo (+59 kg ) i osvojila SREBRO.
od mlađih kadaeta nastupili su Bruno Hrnkaš 8 -30KG ) i Lea ( -43KG )Grubišić.