Paula Brekalo iz Taekwondo kluba Dugo Selo proglašena najboljom kadetkinjom turnira

Taekwnodo klub Dugo Selo nastupio je na Memorijalnom turniru „Bljesak 1995“ koji je održan u Novskoj. Na turniru je nastupilo 200 natjecatelja iz 22  Kluba.

Taekwondo klub Dugo Selo  nastupio je sa osam natjecatelja  . Najbolji rezultat postigle su Paula Brekalo  koja je u kategoriji kadetkinja do 59 kg osvojila zlatnu medalju i Ana Marija Kojić koja je zlatnu medalju osvojila u Kickovima.

Srebrne medalje osvojili su Ivo Vernik u kategoriji mlađih kadeta do 33 kg i David Pakšec u Kickovima.

Brončanu medalju osvojila je Mia Vernik  u kategoriji mlađih kadetkinja i Lorena Milić u Kickovima.

Svojom borbenošću i dobrom tehnikom  titulu najbolje kadetkinje u kategoriji kadetkinja A do 59 kilograma  zasluženo je osvojila je Paula Brekalo.